Langhus AIL - Gymnastikk og Turn

Langhus AIL - Gymnastikk og Turn

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Thu 17 Sep
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 18 Sep
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 19 Sep
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 19 Sep
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 19 Sep
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 20 Sep
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 20 Sep
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 21 Sep
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 1
 
Mon 21 Sep
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 21 Sep
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter
Langhus AIL - Gymnastikk og Turn  
Tue 22 Sep
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 22 Sep
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 23 Sep
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 23 Sep
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 23 Sep
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 24 Sep
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 24 Sep
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 25 Sep
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 26 Sep
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 26 Sep
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 26 Sep
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 27 Sep
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 27 Sep
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 28 Sep
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 1
 
Mon 28 Sep
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 28 Sep
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 29 Sep
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 29 Sep
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 29 Sep
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 30 Sep
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 30 Sep
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 30 Sep
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 1 Oct
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 1 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 2 Oct
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 3 Oct
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 3 Oct
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 3 Oct
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 4 Oct
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 4 Oct
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 5 Oct
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 1
 
Mon 5 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 5 Oct
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 5 Oct
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 6 Oct
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 6 Oct
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 6 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 7 Oct
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 7 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 7 Oct
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 8 Oct
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 8 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 9 Oct
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 10 Oct
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 10 Oct
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 10 Oct
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 11 Oct
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 11 Oct
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 12 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 12 Oct
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 12 Oct
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 13 Oct
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 13 Oct
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 13 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 14 Oct
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 14 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 14 Oct
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 15 Oct
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 15 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 16 Oct
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 17 Oct
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 17 Oct
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 17 Oct
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 18 Oct
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 18 Oct
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 19 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 19 Oct
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 19 Oct
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 20 Oct
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 20 Oct
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 20 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 21 Oct
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 21 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 21 Oct
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 22 Oct
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 22 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 23 Oct
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 24 Oct
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 24 Oct
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 24 Oct
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 25 Oct
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 25 Oct
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 26 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 26 Oct
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 26 Oct
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 27 Oct
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 27 Oct
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 27 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 28 Oct
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 28 Oct
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 28 Oct
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 29 Oct
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 29 Oct
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 30 Oct
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 31 Oct
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 31 Oct
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 31 Oct
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 1 Nov
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 1 Nov
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 2 Nov
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 2 Nov
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 2 Nov
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 3 Nov
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 3 Nov
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 3 Nov
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 4 Nov
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 4 Nov
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 4 Nov
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 5 Nov
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 5 Nov
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 6 Nov
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 7 Nov
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 7 Nov
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 7 Nov
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 8 Nov
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 8 Nov
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 9 Nov
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 9 Nov
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 9 Nov
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 10 Nov
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 10 Nov
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 10 Nov
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 11 Nov
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 11 Nov
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 11 Nov
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 12 Nov
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 12 Nov
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 13 Nov
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 14 Nov
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 14 Nov
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 14 Nov
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 15 Nov
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 15 Nov
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Mon 16 Nov
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
 
Mon 16 Nov
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
 
Mon 16 Nov
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
 
Tue 17 Nov
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
 
Tue 17 Nov
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
 
Tue 17 Nov
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Wed 18 Nov
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
 
Wed 18 Nov
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
 
Wed 18 Nov
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Thu 19 Nov
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
 
Thu 19 Nov
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
 
Fri 20 Nov
kl 17:00 - 19:30
Apparat 3 / konkurranse
 
Sat 21 Nov
kl 11:00 - 12:30
Tropp og trampoline
 
Sat 21 Nov
kl 12:30 - 14:00
Apparat 2
 
Sat 21 Nov
kl 14:00 - 16:00
Tissue
 
Sun 22 Nov
kl 12:00 - 14:30
Apparat Konkurranse
 
Sun 22 Nov
kl 15:00 - 17:00
Konkurranse Tropp
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Thu 17 Sep
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
$item.username  
  Les mer  
Thu 17 Sep
kl 17:30 - 19:00
Allsidig turn gutter 4.-7.kl
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 18:30 - 20:30
Apparat 3 / konkurranse
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 5.-7.kl
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 2
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:00 - 21:30
Konkurranse Tropp
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 18:00 - 19:00
Allsidig turn gutter 1.-3.kl
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 17:00 - 18:00
Allsidig turn jenter 1.-2.kl
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 20:00 - 21:30
Tropp og trampoline
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 20:00
Apparat 2/3/konkurranse
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 17:15 - 18:30
Allsidig turn jenter 3.-4.kl
$item.username  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 16:30 - 17:15
Gymlek 1
$item.username  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline